aek-enosis.gr

Πρόγραμμα Football League 2014/15

Nότιος όμιλος

Α' Γύρος Αγωνιστική 1
10/10 19:00 Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας 1-0
12/10 16:00 Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα 2-0
12/10 16:00 Άλιμος - Πανηλειακός 1-1
12/10 16:00 Επισκοπή - Αχαρναϊκός 1-1
12/10 16:00 Ερμιονίδα - Χανιά 0-0
12/10 18:00 Παναιγιάλειος - Α.Ε.Κ 0-1
Ρεπό: Παναχαϊκή
Α' Γύρος Αγωνιστική 2
17/10 17:00 Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών 3-0
17/10 17:00 Χανιά - Φωστήρας 1-0
17/10 19:00 Πανηλειακός - Παναιγιάλειος 0-2
19/10 16:00 Αχαρναϊκός - Ερμιονίδα 0-2
19/10 18:00 Α.Ε.Κ - Απόλλων Σμύρνης 2-1
22/10 16:00 Καλλιθέα - Άλιμος 1-1
Ρεπό: Επισκοπή
Α' Γύρος Αγωνιστική 3
24/10 18:00 Χανιά - Α.Ε.Κ 0-2
25/10 16:00 Φωστήρας - Αχαρναϊκός 0-1
25/10 17:00 Ηρακλής Ψαχνών - Άλιμος 0-0
03/12 15:00 Επισκοπή - Παναχαϊκή 1-2
26/10 15:00 Απόλλων Σμύρνης - Πανηλειακός 4-2
27/10 16:00 Παναιγιάλειος - Καλλιθέα 1-0
Ρεπό: Ερμιονίδα
Α' Γύρος Αγωνιστική 4
02/11 15:00 Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών 2-0
02/11 15:00 Άλιμος - Παναιγιάλειος 0-0
02/11 15:00 Πανηλειακός - Χανιά 0-3
02/11 15:00 Αχαρναϊκός - Α.Ε.Κ 1-2
03/11 15:00 Παναχαϊκή - Ερμιονίδα 3-0
03/11 18:00 Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης 0-3
Ρεπό: Φωστήρας
Α' Γύρος Αγωνιστική 5
07/11 18:00 Φωστήρας - Παναχαϊκή 1-2
09/11 14:00 Ερμιονίδα - Επισκοπή 1-0
09/11 15:00 Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος 1-2
09/11 15:00 Χανιά - Καλλιθέα 2-1
09/11 15:00 Αχαρναϊκός - Πανηλειακός 3-1
10/11 18:00 Απόλλων Σμύρνης - Άλιμος 2-0
Ρεπό: Α.Ε.Κ
Α' Γύρος Αγωνιστική 6
30/11 15:00 Ερμιονίδα - Ηρακλής Ψαχνών 1-0
30/11 15:00 Επισκοπή - Φωστήρας 2-3
30/11 15:00 Άλιμος - Χανιά 1-2
30/11 15:00 Καλλιθέα - Αχαρναϊκός 1-1
30/11 18:00 Παναχαϊκή - Α.Ε.Κ 1-3
01/12 18:00 Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης 1-1
Ρεπό: Πανηλειακός
Α' Γύρος Αγωνιστική 7
05/12 16:00 Ηρακλής Ψαχνών - Απόλλων Σμύρνης 2-1
07/12 15:00 Φωστήρας - Ερμιονίδα 1-1
07/12 15:00 Αχαρναϊκός - Άλιμος 0-0
07/12 18:00 Α.Ε.Κ - Επισκοπή 7-0
08/12 15:00 Πανηλειακός - Παναχαϊκή 2-4
08/12 16:00 Χανιά - Παναιγιάλειος 1-0
Ρεπό: Καλλιθέα
Α' Γύρος Αγωνιστική 8
14/12 15:00 Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών 1-2
14/12 15:00 Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός 0-1
14/12 15:00 Ερμιονίδα - Α.Ε.Κ 0-0
14/12 15:00 Επισκοπή - Πανηλειακός 2-1
14/12 15:00 Παναχαϊκή - Καλλιθέα 2-0
14/12 18:00 Απόλλων Σμύρνης - Χανιά 1-0
Ρεπό: Άλιμος
Α' Γύρος Αγωνιστική 9
17/12 15:00 Ηρακλής Ψαχνών - Χανιά 1-1
17/12 15:00 Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης 0-0
17/12 15:00 Πανηλειακός - Ερμιονίδα 0-3 (χωρις αγώνα)
17/12 15:00 Καλλιθέα - Επισκοπή 2-0
17/12 18:00 Α.Ε.Κ - Φωστήρας 4-0
18/12 17:00 Άλιμος - Παναχαϊκή 0-1
Ρεπό: Παναιγιάλειος
Α' Γύρος Αγωνιστική 10
21/12 15:00 Ερμιονίδα - Καλλιθέα 1-1
21/12 18:00 Α.Ε.Κ - Ηρακλής Ψαχνών 5-1
22/12 14:15 Επισκοπή - Άλιμος 0-2
22/12 16:00 Χανιά - Αχαρναϊκός 2-2
22/12 21:30 Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή 1-1
22/12 Φωστήρας - Πανηλειακός 3-0 (χωρίς αγώνα)
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
Α' Γύρος Αγωνιστική 11
03/01 16:00 Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός 0-2
04/01 Πανηλειακός - Α.Ε.Κ 0-3 (χωρίς αγώνα)
04/01 14:15 Καλλιθέα - Φωστήρας 1-0
04/01 15:00 Παναιγιάλειος - Επισκοπή 0-0
04/01 15:00 Άλιμος - Ερμιονίδα 3-2
04/01 18:00 Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης 1-0
Ρεπό: Χανιά
Α' Γύρος Αγωνιστική 12
11/01 Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών 0-3 (χωρίς αγώνα)
11/01 15:00 Φωστήρας - Άλιμος 1-0
11/01 15:00 Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή 1-0
11/01 15:00 Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος 1-0
11/01 18:00 Α.Ε.Κ - Καλλιθέα 5-1
12/01 18:00 Χανιά - Παναχαϊκή 2-1
Ρεπό: Αχαρναϊκός
Α' Γύρος Αγωνιστική 13
16/01 16:00 Επισκοπή - Χανιά 0-1
Καλλιθέα - Πανηλειακός 3-0 (χωρίς αγώνα)
18/01 15:00 Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός 2-0
18/01 15:00 Παναιγιάλειος - Φωστήρας 2-0
18/01 15:00 Απόλλων Σμύρνης - Ερμιονίδα 4-2
18/01 18:00 Άλιμος - Α.Ε.Κ 0-1
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών
Α' Γύρος Αγωνιστική 14
24/01 15:00 Αχαρναϊκός - Επισκοπή 4-2
24/01 15:00 Χανιά - Ερμιονίδα 1-3
24/01 15:00 Φωστήρας - Απόλλων Σμύρνης 0-2
26/01 18:00 Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Πανηλειακός - Άλιμος 0-3 (χωρίς αγώνα)
26/01 18:00 Α.Ε.Κ - Παναιγιάλειος 3-0
Ρεπό: Παναχαϊκή
Α' Γύρος Αγωνιστική 15
31/01 18:30 Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή 1-1
Παναιγιάλειος - Πανηλειακός 0-3 (χωρίς αγώνα)
01/02 15:00 Ερμιονίδα - Αχαρναϊκός 2-1
01/02 15:00 Φωστήρας - Χανιά 0-0
02/02 15:00 Άλιμος - Καλλιθέα 0-2
02/02 18:00 Απόλλων Σμύρνης - Α.Ε.Κ 1-1
Ρεπό: Επισκοπή
Β' Γύρος Αγωνιστική 16
08/02 15:00 Παναχαϊκή - Επισκοπή 1-0
08/02 15:00 Καλλιθέα - Παναιγιάλειος 1-0
Πανηλειακός - Απόλλων Σμύρνης 0-3 (χωρίς αγώνα)
08/02 18:00 Α.Ε.Κ - Χανιά 4-1
09/02 15:00 Αχαρναϊκός - Φωστήρας 1-1
09/02 15:00 Άλιμος - Ηρακλής Ψαχνών 2-0
Ρεπό: Ερμιονίδα
Β' Γύρος Αγωνιστική 17
15/02 15:00 Ηρακλής Ψαχνών - Επισκοπή 1-3
15/02 15:00 Παναιγιάλειος - Άλιμος 1-0
15/02 15:00 Ερμιονίδα - Παναχαϊκή 0-2
Χανιά - Πανηλειακός 3-0 (χωρίς αγώνα)
15/02 18:00 Α.Ε.Κ - Αχαρναϊκός 2-0
16/02 16:00 Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα 1-0
Ρεπό: Φωστήρας
Β' Γύρος Αγωνιστική 18
20/02 15:00 Παναχαϊκή - Φωστήρας 3-1
20/02 18:00 Καλλιθέα - Χανιά 1-0
21/02 15:30 Επισκοπή - Ερμιονίδα 4-1
22/02 15:00 Παναιγιάλειος - Ηρακλής Ψαχνών 1-0
23/02 15:00 Άλιμος - Απόλλων Σμύρνης 0-1
Πανηλειακός - Αχαρναϊκός 0-3 (χωρίς αγώνα)
Ρεπό: Α.Ε.Κ
Β' Γύρος Αγωνιστική 19
24/02 18:00 Α.Ε.Κ - Παναχαϊκή 2-1
25/02 15:00 Ηρακλής Ψαχνών - Ερμιονίδα 0-2
25/02 15:00 Φωστήρας - Επισκοπή 0-1
25/02 15:00 Αχαρναϊκός - Καλλιθέα 1-0
26/02 15:00 Χανιά - Άλιμος 1-0
26/02 16:00 Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος 1-1
Ρεπό: Πανηλειακός
Β' Γύρος Αγωνιστική 20
01/03 15:00 Ερμιονίδα - Φωστήρας 2-1
01/03 15:00 Επισκοπή - Α.Ε.Κ 0-2
02/03 15:00 Άλιμος - Αχαρναϊκός 0-1
02/03 15:00 Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής Ψαχνών 2-1
02/03 16:00 Παναιγιάλειος - Χανιά 2-0
Παναχαϊκή - Πανηλειακός 3-0 (χωρίς αγώνα)
Ρεπό: Καλλιθέα
Β' Γύρος Αγωνιστική 21
07/03 18:30 Α.Ε.Κ - Ερμιονίδα 4-0
08/03 15:00 Ηρακλής Ψαχνών - Φωστήρας 4-2
08/03 15:00 Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος 0-1
08/03 15:00 Καλλιθέα - Παναχαϊκή 2-1
09/03 18:00 Χανιά - Απόλλων Σμύρνης 0-0
Πανηλειακός - Επισκοπή 0-3 (χωρίς αγώνα)
Ρεπό: Άλιμος
Β' Γύρος Αγωνιστική 22
15/03 15:00 Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός 1-0
15/03 14:45 Επισκοπή - Καλλιθέα 1-1
15/03 15:00 Χανιά - Ηρακλής Ψαχνών 3-0
Ερμιονίδα - Πανηλειακός 3-0 (χωρίς αγώνα)
15/03 15:00 Παναχαϊκή - Άλιμος 3-0
15/03 18:00 Φωστήρας - Α.Ε.Κ 1-3
Ρεπό: Παναιγιάλειος
Β' Γύρος Αγωνιστική 23
18/03 15:00 Αχαρναϊκός - Χανιά 0-0
Πανηλειακός - Φωστήρας 0-3 (χωρίς αγώνα)
18/03 15:00 Καλλιθέα - Ερμιονίδα 0-0
18/03 15:00 Άλιμος - Επισκοπή 0-0
18/03 16:00 Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος 0-0
19/03 18:00 Ηρακλής Ψαχνών - Α.Ε.Κ 1-3
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
Β' Γύρος Αγωνιστική 24
23/03 14:45 Επισκοπή - Παναιγιάλειος 0-0
23/03 15:00 Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Α.Ε.Κ - Πανηλειακός 3-0 (χωρίς αγώνα)
23/03 15:00 Φωστήρας - Καλλιθέα 1-4
23/03 15:00 Ερμιονίδα - Άλιμος 2-0
23/03 18:00 Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή 0-0
Ρεπό: Χανιά
Β' Γύρος Αγωνιστική 25
Ηρακλής Ψαχνών - Πανηλειακός 3-0 (χωρίς αγώνα)
29/03 15:00 Καλλιθέα - Α.Ε.Κ 0-2
29/03 15:00 Παναχαϊκή - Χανιά 1-2
29/03 15:00 Άλιμος - Φωστήρας 2-0
29/03 15:00 Επισκοπή - Απόλλων Σμύρνης 3-1
29/03 15:00 Παναιγιάλειος - Ερμιονίδα 3-0
Ρεπό: Αχαρναϊκός
Β' Γύρος Αγωνιστική 26
Πανηλειακός - Καλλιθέα 0-3 (χωρίς αγώνα)
04/04 15:00 Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή 4-2
04/04 15:00 Α.Ε.Κ - Άλιμος 3-0
04/04 15:00 Χανιά - Επισκοπή 2-0
04/04 15:00 Φωστήρας - Παναιγιάλειος 0-3
04/04 15:00 Ερμιονίδα - Απόλλων Σμύρνης 1-0
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

Play-Offs Αγωνιστική 1
26/04 18:00 Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου 0-0
26/04 18:00 Παναχαϊκή - Λάρισα 2-3
26/04 18:00 Ηρακλής - Α.Ε.Κ 2-1
Play-Offs Αγωνιστική 2
04/05 18:00 Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής 0-1
04/05 18:00 Α.Ε.Κ - Παναχαϊκή 3-0
04/05 18:00 Λάρισα - Απόλλων Σμύρνης 0-1
Play-Offs Αγωνιστική 3
09/05 19:00 Ολυμπιακός Βόλου - Λάρισα 0-1
09/05 19:00 Α.Ε.Κ - Απόλλων Σμύρνης 2-1
09/05 19:00 Ηρακλής - Παναχαϊκή 2-0
Play-Offs Αγωνιστική 4
13/05 18:00 Απόλλων Σμύρνης - Ηρακλής 1-0
13/05 18:00 Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου 1-3
13/05 18:00 Λάρισα - Α.Ε.Κ 0-1
Play-Offs Αγωνιστική 5
20/05 19:00 Ηρακλής - Λάρισα 1-0
20/05 19:00 Α.Ε.Κ - Ολυμπιακός Βόλου 1-0
20/05 19:00 Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης 4-3
Play-Offs Αγωνιστική 6
25/05 18:00 Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης 0-1
25/05 18:00 Α.Ε.Κ - Ηρακλής 1-0
25/05 18:00 Λάρισα - Παναχαϊκή 1-0
Play-Offs Αγωνιστική 7
31/05 19:00 Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου 1-0
31/05 19:00 Παναχαϊκή - Α.Ε.Κ 1-1
31/05 19:00 Απόλλων Σμύρνης - Λάρισα 3-1
Play-Offs Αγωνιστική 8
03/06 19:00 Λάρισα - Ολυμπιακός Βόλου 3-0
03/06 19:00 Απόλλων Σμύρνης - Α.Ε.Κ 3-3
03/06 19:00 Παναχαϊκή - Ηρακλής 1-1
Play-Offs Αγωνιστική 9
07/06 19:00 Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης 0-1
07/06 19:00 Ολυμπιακός Βόλου - Παναχαϊκή 4-3
07/06 19:00 Α.Ε.Κ - Λάρισα 1-1
Play-Offs Αγωνιστική 10
10/06 18:00 Λάρισα - Ηρακλής 0-2
10/06 18:00 Ολυμπιακός Βόλου - Α.Ε.Κ 1-0
10/06 18:00 Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή 2-0


Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2009-2010

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2010-2011

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2011-2012

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2012-2013

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2013-2014

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2014-2015

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2015-2016

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2016-2017

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2017-2018

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2018-2019

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2019-2020

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2020-2021

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2021-2022

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2022-2023