aek-enosis.gr

Πρόγραμμα Superleague 2010/11

Α' Γύρος Αγωνιστική 1
27/08 21:15 Παναθηναϊκός - Ξάνθη 1-1
28/08 18:15 Λάρισα - Ατρόμητος 1-0
28/08 18:15 Πανιώνιος - Ολυμπιακός Βόλου 0-1
28/08 20:30 Ηρακλής - Ολυμπιακός 2-1
29/08 18:15 Εργοτέλης - Αστέρας Τρίπολης 0-1
29/08 18:15 ΠΑΟΚ - Πανσερραϊκός 3-2
29/08 20:30 Κέρκυρα - Α.Ε.Κ 2-1
29/08 20:30 Καβάλα - Αρης 0-1
Α' Γύρος Αγωνιστική 2
11/09 17:15 Ατρόμητος - Ηρακλής 1-1
11/09 17:15 Ολυμπιακός - Κέρκυρα 2-0
11/09 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Π.Α.Ο.Κ. 0-0
11/09 19:30 Άρης - Παναθηναϊκός 0-1
12/09 16:00 Ολυμπιακός Βόλου - Εργοτέλης 0-1
12/09 16:00 Ξάνθη - Πανιώνιος 1-1
12/09 18:15 Α.Ε.Λ. - Καβάλα 0-0
12/09 20:30 Α.Ε.Κ. - Πανσερραϊκός 2-0
Α' Γύρος Αγωνιστική 3
18/09 17:15 Εργοτέλης - Ξάνθη 1-0
18/09 17:15 Ηρακλής - Α.Ε.Λ. 1-0
18/09 19:30 Καβάλα - Παναθηναϊκός 2-2
19/09 16:00 Κέρκυρα - Ατρόμητος 3-1
19/09 18:15 Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός Βόλου 1-1
19/09 18:15 ανιώνιος - Άρης 1-0
19/09 18:15 Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός 0-1
19/09 20:30 Α.Ε.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 2-2
Α' Γύρος Αγωνιστική 4
25/09 17:15 Ατρόμητος - Πανσερραϊκός 2-1
25/09 19:30 Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης 3-0
25/09 19:30 Παναθηναϊκός - Πανιώνιος 2-1
26/09 16:00 Ηρακλής - Καβάλα 0-1
26/09 16:00 Λάρισα - Κέρκυρα 1-1
26/09 18:15 Ξάνθη - ΠΑΟΚ 1-0
26/09 18:15 Αρης - Εργοτέλης 1-0
26/09 20:30 Ολυμπιακός Βόλου - Α.Ε.Κ 3-1
Α' Γύρος Αγωνιστική 5
02/10 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος 1-1
02/10 17:15 Ολυμπιακός - Ολυμπιακός Βόλου 3-1
02/10 19:30 Καβάλα - Πανιώνιος 2-1
03/10 16:00 Κέρκυρα - Ηρακλής 0-0
03/10 18:15 Α.Ε.Κ - Ξάνθη 1-0
03/10 18:15 Εργοτέλης - Παναθηναϊκός 1-4
03/10 18:15 Πανσερραϊκός - Λάρισα 1-0
03/10 20:30 ΠΑΟΚ - Αρης 0-1
Α' Γύρος Αγωνιστική 6
16/10 17:15 Πανιώνιος - Εργοτέλης 0-1
16/10 19:30 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 1-0
16/10 19:30 Ξάνθη - Ολυμπιακός 0-3
17/10 16:00 Κέρκυρα - Καβάλα 1-1
17/10 16:00 Ατρόμητος - Ολυμπιακός Βόλου 2-2
17/10 18:15 Λάρισα - Αστέρας Τρίπολης 0-2
17/10 18:15 Ηρακλής - Πανσερραϊκός 1-1
17/10 20:30 Αρης - Α.Ε.Κ 0-4
Α' Γύρος Αγωνιστική 7
23/10 17:15 Ατρόμητος - Ξάνθη 1-1
23/10 19:30 Ολυμπιακός Βόλου - Λάρισα 1-1
23/10 19:30 Αστέρας Τρίπολης - Ηρακλής 0-0
24/10 16:00 Καβάλα - Εργοτέλης 3-1
24/10 16:00 Πανσερραϊκός - Κέρκυρα 0-2
24/10 18:15 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος 3-1
24/10 20:30 Ολυμπιακός - Αρης 1-0
24/10 21:00 Α.Ε.Κ - Παναθηναϊκός 1-0
Α' Γύρος Αγωνιστική 8
30/10 17:15 Λάρισα - Ξάνθη 3-0
30/10 17:15 Αρης - Ατρόμητος 2-0
3o/10 19:30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 2-1
31/10 15:00 Πανσερραϊκός - Καβάλα 1-0
31/10 15:00 Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου 0-0
31/10 15:00 Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης 1-2
31/10 17:15 Εργοτέλης - ΠΑΟΚ 1-2
31/10 19:30 Πανιώνιος - Α.Ε.Κ 1-0
Α' Γύρος Αγωνιστική 9
06/11 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Πανσερραϊκός 0-2
06/11 17:15 Ξάνθη - Ηρακλής 2-2
06/11 19:30 Ολυμπιακός Βόλου - Κέρκυρα 1-0
06/11 19:30 Ολυμπιακός - Πανιώνιος 5-0
08/11 17:15 Καβάλα - ΠΑΟΚ 0-1
08/11 17:15 Αρης - Λάρισα 1-1
08/11 19:30 Α.Ε.Κ - Εργοτέλης 3-1
08/11 19:30 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 0-1
Α' Γύρος Αγωνιστική 10
13/11 15:00 Πανιώνιος - Ατρόμητος 0-1
13/11 και 24/11 Εργοτέλης - Ολυμπιακός 0-2
13/11 17:15 Κέρκυρα - Ξάνθη 1-1
13/11 19:30 ΠΑΟΚ - Α.Ε.Κ 2-1
13/11 19:30 Παναθηναϊκός - Λάρισα 1-1
15/11 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Καβάλα 0-1
15/11 19:30 Ηρακλής - Αρης 1-0
15/11 19:30 Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου 2-2
Α' Γύρος Αγωνιστική 11
20/11 17:15 Ολυμπιακός Βόλου - Αστέρας Τρίπολης 1-1
20/11 19:30 Παναθηναϊκός - Ηρακλής 4-2
20/11 19:30 Ξάνθη - Πανσερραϊκός 2-0
21/11 15:00 Ατρόμητος - Εργοτέλης 1-1
21/11 17:15 Αρης - Κέρκυρα 2-0
21/11 17:15 Λάρισα - Πανιώνιος 0-1
21/11 19:30 Καβάλα - Α.Ε.Κ 2-1
21/11 19:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 2-0
Α' Γύρος Αγωνιστική 12
27/11 17:15 Πανσερραϊκός - Αρης 1-0
27/11 17:15 Εργοτέλης - Λάρισα 2-1
27/11 19:30 Α.Ε.Κ - Ολυμπιακός 1-0
28/11 15:00 Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη 1-2
28/11 15:00 Ολυμπιακός Βόλου - Καβάλα 1-1
28/11 15:00 Πανιώνιος - Ηρακλής 1-0
28/11 17:15 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος 0-1
28/11 19:30 Κέρκυρα - Παναθηναϊκός 0-2
Α' Γύρος Αγωνιστική 13
04/12 17:15 Ηρακλής - Εργοτέλης 1-1
04/12 17:15 Πανιώνιος - Κέρκυρα 0-1
04/12 19:30 Παναθηναϊκός - Πανσερραϊκός 2-0
05/12 15:00 Ξάνθη - Ολυμπιακός Βόλου 1-0
05/12 15:00 Ατρόμητος - Α.Ε.Κ 1-1
05/12 17:15 Αρης - Αστέρας Τρίπολης 1-0
05/12 17:15 Λάρισα - ΠΑΟΚ 1-2
05/12 19:30 Καβάλα - Ολυμπιακός 0-1
Α' Γύρος Αγωνιστική 14
11/12 17:15 Ολυμπιακός Βόλου - Αρης 1-1
11/12 19:30 ΠΑΟΚ - Ηρακλής 1-0
12/12 15:00 Πανσερραϊκός - Πανιώνιος 1-1
12/12 15:00 Εργοτέλης - Κέρκυρα 3-0
12/12 15:00 Ξάνθη - Καβάλα 1-1
12/12 17:15 Ολυμπιακός - Ατρόμητος 2-1
12/12 17:15 Α.Ε.Κ - Λάρισα 4-0
12/12 19:30 Αστέρας Τρίπολης - Παναθηναϊκός 0-0
Α' Γύρος Αγωνιστική 15
18/12 17:15 Εργοτέλης - Πανσερραϊκός 2-0
18/12 17:15 Καβάλα - Ατρόμητος 1-1
18/12 17:15 Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης 0-0
18/12 19:30 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου 0-1
19/12 15:00 Κέρκυρα - ΠΑΟΚ 2-1
19/12 15:00 Αρης - Ξάνθη 0-2
19/12 17:15 Ηρακλής - Α.Ε.Κ 2-0
19/12 19:30 Λάρισα - Ολυμπιακός 0-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 16
04/01 17:15 Ατρόμητος - Λάρισα 3-0
04/01 17:15 Ξάνθη - Παναθηναϊκός 0-2
04/01 19:30 Αρης - Καβάλα 1-0
05/01 15:00 Αστέρας Τρίπολης - Εργοτέλης 3-0
05/01 17:15 Ολυμπιακός Βόλου - Πανιώνιος 0-0
05/01 17:15 Α.Ε.Κ - Κέρκυρα 0-0
05/01 19:30 Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ 1-1
05/01 19:30 Ολυμπιακός - Ηρακλής 2-0
Β' Γύρος Αγωνιστική 17
08/01 17:15 Καβάλα - Λάρισα 1-0
08/01 19:30 Παναθηναϊκός - Αρης 1-0
09/01 15:00 Ηρακλής - Ατρόμητος 1-0
09/01 15:00 Πανιώνιος - Ξάνθη 0-2
09/01 15:00 Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου 0-0
09/01 17:15 Πανσερραϊκός - Α.Ε.Κ 1-3
09/01 17:15 ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης 1-0
09/01 19:30 Κέρκυρα - Ολυμπιακός 0-2
Β' Γύρος Αγωνιστική 18
15/01 17:15 Ατρόμητος - Κέρκυρα 4-2
15/01 17:15 Ολυμπιακός - Πανσερραϊκός 4-2
15/01 19:30 Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ 0-3
16/01 15:00 Λάρισα - Ηρακλής 2-1
16/01 17:15 Αρης - Πανιώνιος 0-2
16/01 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Α.Ε.Κ 0-3
16/01 19:30 Παναθηναϊκός - Καβάλα 4-2
16/01 19:30 Ξάνθη - Εργοτέλης 0-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 19
(Οι αγώνες που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής ημέρας της Super League ΟΠΑΠ θα ξεκινήσουν με δεκάλεπτη καθυστέρηση, σε συνέχεια απόφασης της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας και της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας, ως πρώτο μέτρο αντίδρασης στα επαναλαμβανόμενα κρούσματα βίας κατά των διαιτητών.)
22/01 17:15 Κέρκυρα - Λάρισα 1-0
22/01 17:15 ΠΑΟΚ - Ξάνθη 2-1
22/01 19:30 Α.Ε.Κ - Ολυμπιακός Βόλου 0-4
23/01 15:00 Καβάλα - Ηρακλής 3-0
23/01 15:00 Πανσερραϊκός - Ατρόμητος 0-1
23/01 17:15 Εργοτέλης - Αρης 0-0
23/01 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός 0-1
23/01 19:30 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός 1-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 20
29/01 17:15 Ηρακλής - Κέρκυρα 0-0
29/01 19:30 Παναθηναϊκός - Εργοτέλης 2-0
29/01 19:30 Ξάνθη - Α.Ε.Κ 0-2
30/01 15:00 Πανιώνιος - Καβάλα 1-1
30/01 15:00 Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 0-0
30/01 17:15 Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός 0-1
30/01 17:15 Λάρισα - Πανσερραϊκός 2-1
30/01 19:30 Αρης - ΠΑΟΚ 0-0
Β' Γύρος Αγωνιστική 21
05/02 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Λάρισα 1-1
05/02 17:15 Πανσερραϊκός - Ηρακλής 1-2
05/02 19:30 Α.Ε.Κ - Αρης 1-2
06/02 15:00 Ολυμπιακός - Ξάνθη 1-0
06/02 15:00 Καβάλα - Κέρκυρα 1-0
06/02 15:00 Εργοτέλης - Πανιώνιος 2-0
06/02 17:15 Ολυμπιακός Βόλου - Ατρόμητος 2-0
06/02 19:30 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 0-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 22
12/02 17:15 Εργοτέλης - Καβάλα 2-1
12/02 17:15 Πανιώνιος - ΠΑΟΚ 1-0
12/02 19:30 Αρης - Ολυμπιακός 1-2
13/02 15:00 Ηρακλής - Αστέρας Τρίπολης 0-0
13/02 15:00 Κέρκυρα - Πανσερραϊκός 3-0
13/02 17:15 Ξάνθη - Ατρόμητος 3-0
13/02 17:15 Λάρισα - Ολυμπιακός Βόλου 1-2
13/02 19:30 Παναθηναϊκός - Α.Ε.Κ 3-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 23
19/02 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Κέρκυρα 0-2
19/02 19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 2-1
19/02 19:30 Καβάλα - Πανσερραϊκός 0-0
09/03 17:15 ΠΑΟΚ - Εργοτέλης 2-0
20/02 15:00 Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής 1-1
20/02 17:15 Ατρόμητος - Αρης 0-0
20/02 19:30 Ξάνθη - Λάρισα 1-1
20/02 19:30 Α.Ε.Κ - Πανιώνιος 1-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 24
26/02 17:15 Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου 1-3
26/02 17:15 Ηρακλής - Ξάνθη 1-1
26/02 19:30 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 1-1
27/02 15:00 Πανσερραϊκός - Αστέρας Τρίπολης 0-1
27/02 17:15 Εργοτέλης - Α.Ε.Κ 2-3
27/02 17:15 ΠΑΟΚ - Καβάλα 0-2
27/02 19:30 Λάρισα - Αρης 2-2
27/02 19:30 Πανιώνιος - Ολυμπιακός 1-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 25
05/03 17:15 Ολυμπιακός Βόλου - Πανσερραϊκός 3-0
05/03 17:15 Ξάνθη - Κέρκυρα 2-1
05/03 19:30 Αρης - Ηρακλής 0-1
06/03 15:00 Ολυμπιακός - Εργοτέλης 3-0
06/03 15:00 Καβάλα - Αστέρας Τρίπολης 1-0
06/03 17:15 Λάρισα - Παναθηναϊκός 2-0
06/03 17:15 Ατρόμητος - Πανιώνιος 1-2
06/03 19:30 Α.Ε.Κ - ΠΑΟΚ 4-0
Β' Γύρος Αγωνιστική 26
12/03 17:15 Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός Βόλου 2-1
12/03 17:15 Πανσερραϊκός - Ξάνθη 2-1
12/03 19:30 Ηρακλής - Παναθηναϊκός 1-3
13/03 15:00 Πανιώνιος - Λάρισα 3-3
13/03 15:00 Εργοτέλης - Ατρόμητος 1-1
13/03 17:15 Κέρκυρα - Αρης 3-4
13/03 17:15 Α.Ε.Κ - Καβάλα 1-0
13/03 19:30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός 2-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 27
20/03 19:00 Καβάλα - Ολυμπιακός Βόλου 0-1
20/03 19:00 Ολυμπιακός - Α.Ε.Κ 6-0
20/03 19:00 Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 1-0
20/03 19:00 Ατρόμητος - ΠΑΟΚ 2-2
20/03 19:00 Αρης - Πανσερραϊκός 3-1
20/03 19:00 Λάρισα - Εργοτέλης 3-3
20/03 19:00 Παναθηναϊκός - Κέρκυρα 2-1
20/03 19:00 Ηρακλής - Πανιώνιος 1-1
Β' Γύρος Αγωνιστική 28
03/04 19:00 Ολυμπιακός - Καβάλα 3-1
03/04 19:00 Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη 3-0
03/04 19:00 Α.Ε.Κ - Ατρόμητος 1-0
03/04 19:00 Αστέρας Τρίπολης - Αρης 1-2
03/04 19:00 ΠΑΟΚ - Λάρισα 1-0
03/04 19:00 Πανσερραϊκός - Παναθηναϊκός 1-0
03/04 19:00 Εργοτέλης - Ηρακλής 1-0
03/04 19:00 Κέρκυρα - Πανιώνιος 1-2
Β' Γύρος Αγωνιστική 29
10/04 19:00 Καβάλα - Ξάνθη 1-1
10/04 19:00 Ατρόμητος - Ολυμπιακός 3-1
10/04 19:00 Αρης - Ολυμπιακός Βόλου 2-1
10/04 19:00 Λάρισα - Α.Ε.Κ 2-3
10/04 19:00 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης 1-0
10/04 19:00 Ηρακλής - ΠΑΟΚ 0-0
10/04 19:00 Πανιώνιος - Πανσερραϊκός 0-0
10/04 19:00 Κέρκυρα - Εργοτέλης 1-0
Β' Γύρος Αγωνιστική 30
17/04 19:00 Ατρόμητος - Καβάλα 0-0
17/04 19:00 Ξάνθη - Αρης 1-2
17/04 19:00 Ολυμπιακός - Λάρισα 6-0
17/04 19:00 Ολυμπιακός Βόλου - Παναθηναϊκός 3-2
17/04 19:00 Α.Ε.Κ - Ηρακλής 0-0
17/04 19:00 Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος 3-1
17/04 19:00 ΠΑΟΚ - Κέρκυρα 2-0
17/04 19:00 Πανσερραϊκός - Εργοτέλης 0-4

Play-Offs Αγωνιστική 1
08/05 19:30 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 2-1
08/05 21:45 Α.Ε.Κ - Ολυμπιακός Βόλου 1-0
Play-Offs Αγωνιστική 2
12/05 19:30 Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ 1-2
12/05 21:45 Παναθηναϊκός - Α.Ε.Κ 1-1
Play-Offs Αγωνιστική 3
15/05 18:15 Α.Ε.Κ - ΠΑΟΚ 3-0
15/05 20:30 Ολυμπιακός Βόλου - Παναθηναϊκός 2-1
Play-Offs Αγωνιστική 4
18/05 17:15 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου 3-0
18/05 19:30 ΠΑΟΚ - Α.Ε.Κ 2-1
Play-Offs Αγωνιστική 5
22/05 20:30 Ολυμπιακός Βόλου - Α.Ε.Κ 1-0
22/05 20:30 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ 1-0
Play-Offs Αγωνιστική 6
25/05 20:30 Α.Ε.Κ - Παναθηναϊκός 0-2
25/05 20:30 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Βόλου 5-1

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2009-2010

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2010-2011

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2011-2012

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2012-2013

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2013-2014

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2014-2015

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2015-2016

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2016-2017

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2017-2018

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2018-2019

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2019-2020

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2020-2021

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2021-2022

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2022-2023