aek-enosis.gr

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2012-2013 (ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ)

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2010-2011

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2011-2012

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2012-2013

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2013-2014

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2014-2015

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2015-2016

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2016-2017

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2017-2018

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2018-2019

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2019-2020

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος 2020-2021

 

 

Α' Γύρος Αγωνιστική 1
14/10 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - Α.Ε.Κ 69-79
14/10 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 69-55
14/10 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-74
14/10 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 99-86 (2η παρ.)
14/10 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 78-67
14/10 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 102-55
Α' Γύρος Αγωνιστική 2
21/10 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 64-42
21/10 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 87-71
21/10 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 83-75
21/10 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 91-82
21/10 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 59-51
21/10 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-Α.Ε. Ψυχικού 53-80
Α' Γύρος Αγωνιστική 3
27/10 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 84-70
27/10 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-65
27/10 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 67-62
27/10 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 71-64
27/10 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 68-59
27/10 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-Γ.Α.Σ. Αετός 73-68
Α' Γύρος Αγωνιστική 4
04/11 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 76-67
04/11 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 72-71 (παρ.)
04/11 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-61
04/11 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 67-88
04/11 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 88-80
04/11 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ε.Κ 60-71
Α' Γύρος Αγωνιστική 5
11/11 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 74-78
11/11 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 72-77
11/11 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 74-36
11/11 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-Γ.Α.Σ. Αετός 85-79
11/11 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-Α.Ε. Ψυχικού 87-85
11/11 16:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-64
Α' Γύρος Αγωνιστική 6
18/11 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 82-50
18/11 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 83-91 (παρ.)
18/11 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 68-61
18/11 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 103-68
18/11 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-Α.Ε.Κ 57-70
18/11 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 77-66
Α' Γύρος Αγωνιστική 7
25/11 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 58-50
25/11 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-Γ.Α.Σ. Αετός 83-89 (παρ.)
25/11 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-Α.Ε. Ψυχικού 67-68 (παρ.)
25/11 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 81-68
25/11 16:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 77-64
25/11 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 78-70
Α' Γύρος Αγωνιστική 8
02/12 17:00Γ.Α.Σ. Αετός-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68-54
02/12 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 87-67
02/12 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71-61
02/12 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-Α.Ε.Κ 49-69
02/12 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 57-55
02/12 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-70
Α' Γύρος Αγωνιστική 9
09/12 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-Α.Ε. Ψυχικού 67-72
09/12 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62-91
09/12 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 89-85
09/12 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-Γ.Α.Σ. Αετός 73-69
09/12 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 67-55
09/12 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-77
Α' Γύρος Αγωνιστική 10
16/12 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ. 79-67
16/12 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 82-88
16/12 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-Α.Ε.Κ 88-87 (παρ.)
16/12 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 82-58
16/12 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 35-86
16/12 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 89-80 (παρ.)
Α' Γύρος Αγωνιστική 11
05/01 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 58-65
05/01 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-71
05/01 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 88-85 (παρ.)
05/01 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ε. Ψυχικού 62-66
05/01 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-Γ.Α.Σ. Αετός 87-70
05/01 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 69-56
Α' Γύρος Αγωνιστική 12
13/01 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ. 68-62
13/01 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-Α.Ε.Κ 72-84
13/01 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 71-73
13/01 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ  80-75
13/01 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 72-70
13/01 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 42-65
Α' Γύρος Αγωνιστική 13
20/01 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ 69-56
20/01 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 78-74
20/01 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-89
20/01 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 91-53
20/01 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-Α.Ε. Ψυχικού 75-80
20/01 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Γ.Α.Σ. Αετός 53-67
B' Γύρος Αγωνιστική 14
27/01 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 103-58
27/01 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-81
27/01 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-67
27/01 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 68-73 (παρ.)
27/01 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-Α.Ε. Ψυχικού 69-75
27/01 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-Γ.Α.Σ. Αετός 57-71
B' Γύρος Αγωνιστική 15
03/02 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-Α.Ε.Κ 80-77
03/02 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 70-73
03/02 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 68-77
03/02 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 79-71
03/02 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 63-58
03/02 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 89-59
B' Γύρος Αγωνιστική 16
10/02 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ 68-70
10/02 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 95-74
10/02 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-58
10/02 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 77-60
10/02 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 50-92
10/02 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-Α.Ε. Ψυχικού 65-71
B' Γύρος Αγωνιστική 17
16/02 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 80-47
16/02 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 73-64
16/02 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 98-65
16/02 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-Γ.Α.Σ. Αετός 67-79
16/02 16:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 76-56
17/02 17:30 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 67-81
B' Γύρος Αγωνιστική 18
24/02 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 78-74 (παρ.)
24/02 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 58-54
24/02 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 71-86
24/02 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 76-74
24/02 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-Α.Ε.Κ 69-75
27/02 17:30 Γ.Α.Σ. Αετός-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-80
B' Γύρος Αγωνιστική 19
03/03 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 68-73
03/03 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 20-0 (ά.α.)
03/03 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-Γ.Α.Σ. Αετός 85-89
03/03 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-Α.Ε. Ψυχικού 85-89
03/03 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 83-53
03/03 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 62-59
B' Γύρος Αγωνιστική 20
10/03 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 69-67
10/03 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 60-58
10/03 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 77-68
10/03 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 91-85
10/03 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-Α.Ε.Κ 73-72
10/03 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 68-54
B' Γύρος Αγωνιστική 21
16/03 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-Γ.Α.Σ. Αετός 71-75
16/03 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-Α.Ε. Ψυχικού 58-74
16/03 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 81-69
16/03 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 98-45
16/03 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 70-69
16/03 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ  82-75
B' Γύρος Αγωνιστική 22
24/03 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ. 79-64
24/03 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 73-65
24/03 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 84-75
24/03 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-Α.Ε.Κ 61-66
24/03 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 73-71
24/03 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 80-74
B' Γύρος Αγωνιστική 23
30/03 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-Α.Ε. Ψυχικού 79-59
31/03 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 74-71
31/03 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 67-63
31/03 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Α.Σ. Αετός 78-69
31/03 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 102-49
31/03 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 68-73
B' Γύρος Αγωνιστική 24
07/04 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 59-63
07/04 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 71-58
07/04 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-Α.Ε.Κ 56-72
07/04 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 81-73
07/04 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 76-72
07/04 17:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 50-57
B' Γύρος Αγωνιστική 25
14/04 17:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ( ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 81-75
14/04 17:00 3ο ΚΓ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ Α.Ε.Κ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 90-71
14/04 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 83-73 (παρ.)
14/04 17:00 ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-Α.Ε. Ψυχικού 77-83
14/04 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-Γ.Α.Σ. Αετός 67-83
14/04 17:00 Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ 85-64
B' Γύρος Αγωνιστική 26
21/04 17:00 ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 69-62
21/04 17:00 Β΄ ΚΛ. ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-Α.Ε.Κ 65-83
21/04 17:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 94-89
21/04 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-76
21/04 17:00 Α.Ε. Ψυχικού-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 78-59
21/04 17:00 Γ.Α.Σ. Αετός-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ 87-64

Μπαράζ
28/04 16:30 Κλειστό Τρικάλων Ηρακλής - Α.Ε.Κ 72-72 (κ.α.), 76-83